Prima Sport @UCjuyq44hUUh0BKa7y4r5OiQ@youtube.com

0 subscribers - no pronouns :c

Canalul oficial Prima Sport, disponibil in toate retelele de

48:40
REZUMATE UEFA Champions League. Eșec pentru Barcelona, scorul zilei a fost făcut în deplasare
02:48
Gimenez marchează în minutul 90, iar Atletico Madrid obține o victorie mare cu Leipzig
01:48
Barcelona este pedepsită pe contraatac de AS Monaco. Ilenikhena dă lovitura decisivă
01:38
Sima pivotează magistral și o readuce pe Brest în avantaj
01:07
Autogol caraghios la Brest - Sturm Graz! Austriecii profită și egalează
01:18
Antoine Griezmann, execuție de mare rafinament din interiorul careului!
01:37
Yamal și-a etalat clasa, iar Barcelona a egalat cu un jucător în minus
01:25
Brest respiră aer de Liga Campionilor! Magnetti a reluat superb din afara careului
01:23
Dezastru pentru Barcelona! În inferioritate numerică a luat gol de la AS Monaco
01:24
Oblak a intervenit fabulos, dar nu a putut opri golul celor de la RB Leipzig
01:34
Milson a animat finalul, dar Steaua Roșie nu a reușit să întoarcă meciul cu Benfica
01:22
Repriză catastrofală pentru Feyenoord! Autogolul lui Wellenreuther face ca Leverkusen să aibă 4-0!
05:18
REZUMAT. FC Bihor - Steaua 0-1. ”Militarii” sunt sus în clasament și fără drept de promovare
44:29
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 19 septembrie
48:12
REZUMATE UEFA Champions League detaliate+comentariu
09:57
Rezumate-flash UEFA Champions League. PSG s-a chinuit cu Girona, Celtic a făcut scorul serii
01:40
Celtic a făcut scorul serii în CL! Scoțienii nu au avut milă de Slovan Bratislava
03:13
Borussia Dortmund s-a descătușat pe final și a obținut un succes clar în Belgia
01:46
O gafă uriașă a portarului Gironei aduce victoria lui PSG în minutul 90!
01:44
Bynoe-Gittens strălucește și securizează victoria celor de la Dortmund cu Brugge
01:53
Acțiune superbă a celor de la Celtic! Maeda a finalizat elegant
01:24
Dortmund dă lovitura pe final la Brugge! Bynoe-Gittens a deblocat tabela
01:01
Execuția superbă a lui Wimmer aduce primul gol pentru Slovan Bratislava în grupele Ligii Campionilor
03:29
Celtic face recital cu Slovan Bratislava și duce scorul la 3-0
05:03
Scales marchează în forță cu capul, iar Celtic deschide scorul cu Slovan Bratislava
09:52
MM nu este impresionat de meciurile pe care le va disputa Sparta în CL. "Nu venea nimeni la noi"
42:18
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 18 septembrie
13:28
Rezumate UEFA Champions League. Seară plină de goluri în Europa. Bayern și-a zdrobit adversarul
02:53
Real Madrid a rezolvat pe final meciul cu Stuttgart. Puştiul Endrick, printre marcatori
06:15
Bayern Munchen, scor ŞOCANT în Liga Campionilor: 9-2, după o repriză secundă incredibilă
01:52
GOOL Liverpool. Englezii se desprind pe San Siro
01:31
GOOL Stuttgart pe Bernabeu. Germanii egalează şi o domină pe Real
03:00
Dinamo Zagreb, debut FANTASTIC de repriză: 2 goluri în 2 minute în poarta lui Bayern
01:56
GOOL Real Madrid, în secunda 22 a reprizei secunde. Mbappe deschide scorul cu Stuttgart
03:41
Bayern a rezolvat meciul în prima repriză cu Dinamo Zagreb: 3 goluri marcate de nemţi